Napište nám

Vložit příspěvekVložit příspěvek:

Kateřina Faitová     14 Září 2018 20:34 | Letkova
Dobrý den, potřebovala bych zjistit tvrdost vody v obci Letkov. Děkuji.
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den,

pro údaje o kvalitě vody ve Vaší lokalitě, můžete nahlédnout do SLUŽBY/Laboratoř/Kvalita dodávané vody. Případně kontaktujte naši laboratoř přímo, požadovaný údaj Vám sdělí. Kontakt naleznete ve složce KONTAKTY/Lidé.

S pozdravem
Petr Fencl

Jakub Záhora     13 Září 2018 07:44 |
Dobrý den, bydlím v obci Přestavlky a chtěl bych se zeptat jak je možné že přibližně jednou za 14 dní nám padne tlak vody a nejsme ani schopni se pořádně umýt?
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den,

v současné době probíhá rekonstrukce vodárny v obci Přestavlky. Součástí této rekonstrukce je i výměna ATS stanice, která ovlivňuje tlak ve vodovodní síti. Se zástupci obce je projednána realizace výměny ATS v měsíci říjnu tohoto roku. Omlouváme se tímto za vzniklé nepříjemnosti.

S pozdravem,

Pintová

JanNovák     29 Srpen 2018 16:13 | Šeříková 6, Plzeň
Zdravím, potřeboval bych asi 6m3 vody, chata E288, Mechová ul, Sedlec u Starého Plzence, šlo by to v sobotu 1.9. dopoledne ??
Novák
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den,

dostal jsem od kolegyně informaci, že jste již Váš požadavek vyřešili telefonicky. V případě zájmu o služby, týkající se dopravy, se obraťte přímo na příslušné oddělení (viz. KONTAKTY). Celý proces tím uspíšíte.

Děkujeme

S pozdravem
Petr Fencl

Jana Š.     19 Březen 2018 12:15 |
Dobrý den, ráda bych se zeptala co přesně znamená/vyjadřuje logo vaší společnosti. Děkuji za odpověď.
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den,
děkujeme za zajímavý dotaz.
Logo naší společnosti zobrazuje ve vnitřním prostoru zkratku naší firmy, tj. Kanalizace a Vodovody. Modrý horní díl znázorňuje vodu, která vtéká do kanalizace, ta je vyobrazena černou spodní částí loga.

S pozdravem,

Pintová

Martina Kavinová     02 Březen 2018 13:11 | Heydukova 953, Starý Plzenec
Věc: stížnost na nevhodný solný posyp v Heydukově ul.

Dobrý den, ráda bych podala stížnost a rozhořčení na nevhodný solný posyp v Heydukově ul. Nejhorší místa jsou v oblasti mezi ul. Kpt. Jaroše a Máchovou, kde se na dvou místech sypání úplně zvrhlo do zbytečně velké vrstvy. Od ul. kpt. Jaroše výše už sypáno zřejmě nebylo. Heydukovou ulicí vyprovázím dceru do školy se psem, když mám odpolední docela často. Myslím, že je vhodnější štěrkový posyp a ne sůl, jejíž nežádoucí důsledky pro psí tlapky i pro životní prostředí nejsou dobré. Proto bych byla ráda, abyste toto zvážili, ev. samozřejmě předali kompetentní osobě. Pokud by bylo třeba více podpisů, myslím, že by nebyl problém obejít sousedy, kteří s tímto názorem souhlasí. Děkuji. M. Kavinová
Tento přípis jsem posílala na Městský úřad ve Starém Plzenci dne 28. 2. 2018 a dnešního dne mi přišla odpověď, že se mám obrátit na Vás, že jste opravovali solí havárii (ledovou krustu) v Heydukově ul. právě v oblasti ulic Kpt. Jaroše až Máchově ul. Toto mi situaci sice vysvětlilo, nicméně i solný posyp lze používat rozumně ve slabší vrstvě nebo ideálně zvolit jinou variantu řešení vzniklé situace. Mohu jen konstatovat, že můžu být ráda já i vy, že nebydlíme přímo v tomto místě, že! Bydlím o kousek výš, a sůl v této vrstvě má opravdu neblahé ekologické důsledky pro zemi a zahrádky v okolí posílené tím, že je v současné době holomráz bez sněhu a tedy bez naředění vodou. A to nemluvím o ničení psích tlapek, obuvy i spodků automobilů. Proč to někde v zahraničí jde i bez posypové soli? Apeluji jen na zdravý rozum ve vztahu k naší planetě, kterou bychom si mohli trochu šetřit a zvážení a nalézání jiných možností řešení situace (havárie prasklého potrubí). Není nutné mi na tento email odpovídat. Je to pouze podnět a apel pro pracovníky Vaší společnosti, kteří se touto problematikou zabývají. S pozdravem M. Kavinová
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den paní Kavinová,

pravděpodobně jste byla nasměrována na mylnou adresu. Provozovatelem vodovodní sítě, ve městě Starý Plzenec, je společnost Vodárna Plzeň a.s. Technickou správu komunikací pak provádí SÚSPK p.o. či samo město.

S pozdravem
Petr Fencl

Václav Beránek     19 Únor 2018 10:22 | Klášter
Děkuji za "ochotu" Vašich zaměstnanců. Koncem října jsem volal do Vaší firmy s žádostí o vyvezení žumpy v den kdy se Vaše vozidlo bude pohybovat někde v okolí. Shodou okolností jsem ho dnes potkal v Nepomuku a domnívám se to od konce října není poprvé. Chápu že je pro Vás finančně zajímavější když budeme platit i dopravu ze starého Plzence, než pár kilometrů z Kláštera do Nepomuku. Ještě jednou děkuji.
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den pane Beránku,

reagujeme na Vaši stížnost, či sdělení, ze dne 19.2.2018. Práce sacím nebo čistícím vozem, se vždy snažíme zabezpečovat pro více zájemců najednou, nebo příležitostně při cestě do Nepomuku, která se koná obvykle každý týden, někdy i několikrát za týden a je pro objednavatele finančně zajímavá. Váš případ je specifický, neboť požadujete hadice v délce 20 metrů, které se na běžný sací vůz nevejdou. Je tedy nutno hadice dovézt dalším vozidlem, které pro tento účel jede do Nepomuku jen vyjímečně. Vaši objednávku jsme schopni zabezpečit obratem, ale musíte počítat s tím, že dovoz hadic rovněž uhradíte, s čímž zřejmě neuvažujete. Trvá-li Váš zájem i za výše uvedené podmínky, prosíme kontaktujte oddělení dopravy.

S pozdravem
Ludmila Pintová

Miroslav Romanovský     07 Únor 2018 16:44 | Přestavlky 23
V obci Přestavlky se bude zřizovat kanalizace. s výhledem realizace 2019-20. V současnosti je žádost obce na stavebním ve Stodě. Chci ještě před uvedenými lety položit v místě plánované přípojky dlažbu. Přípojka by se napojila až při provedení kanalizace ve vozovce a to bez narušení položené dlažby. Projekt je zpracován. Dotaz: je firma VaK S.P.schopna položení potrubí realizovat a to do konce března 2018? Plánek mohu zaslat mailem. Děkuji
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den,

omlouváme se za delší odmlku, celou situaci jsme prověřovali. Realizace stokové sítě v obci je nyní čistě v režii obce. Prosíme Vás proto, aby jste se v této záležitosti obrátil na vedení obce Přestavlky. Váš požadavek je zde již předjednán.

S pozdravem
Petr Fencl

severka     20 Říjen 2017 16:15 |
Máte strašný web!Hrůza!
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den,

abychom mohli udržet ceny vodného a stočného v provozovaných obcích na jedné z nejnižších úrovní v ČR, je potřeba na některých doprovodných službách zase adekvátně ubrat. Proto buďte prosím k našim web stránkám tolerantnější :-)

S pozdravem
Petr Fencl

Karel Mora     11 Říjen 2017 08:50 | Borovy
Dobrý den ,potřeboval bych zjistit co by stála přibližně přípojka vodovodu v Borovech č.94 . Děkuju.
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den,

cena vodovodní přípojky se odvíjí od projektové dokumentace, kterou je jako první krok potřeba vypracovat. Projekt je možné nechat vypracovat u naší společnosti a cena projektové dokumentace je 5 000 Kč s DPH.

S pozdravem
Petr Fencl

Richard Svoboda     19 Červenec 2017 17:13 | Barvínková 4, Plzeň
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Dobrý den poptávám vyčištěni původní kanalizační jímky (nyní již nefunkční) s cca 4 kubíky starého kalu. Rádi bychom ji následně využívali na dešťovou vodu. Děkuji Svoboda
Admin Comment:Příspěvek Administátora:
Dobrý den,

obraťte se prosím na oddělení dopravy - viz. kontakty.

S pozdravem
Petr Fencl, DiS.


46
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>