Tisk
PDF
 Nabídka provozování vodovodů a kanalizací městům a obcím PLZEŇSKA

 

Naše společnost nabízí obcím bezplatnou poradenskou službu k provozování vodovodů a kanalizace. Nedílnou součástí této problematiky je i naplňování zákonných požadavků vztahujících se k legislativě vodního hospodářství a orientace ve smluvním provozování těchto služeb.

 

Zdarma Vám poradíme:

-          jaké zákonné požadavky musí vlastník vodohospodářské infrastruktury plnit

-          jak snížit provozní náklady

-          jak získat prostředky z dotačních fondů

-          jak provozovat veřejný vodovod a kanalizaci vlastními silami

 

A dále nabízíme…

 

Orientujeme se na menší obce a města Plzeňska, kde zastupitelstva mají odpovědný přístup k provozu obecní infrastruktury a službám poskytovaným směrem k občanům. Můžeme Vám pomoci při provozování veřejných vodovodů a kanalizací.

To znamená, že dle okolností a požadavků jednotlivých obcí participujeme na provozování této infrastruktury v různých úrovních. Nabízíme služby autorizované osoby, akreditované laboratoře, projekčního oddělení, operativní stavební a elektrické údržby i realizace nových investičních projektů. Je jen na Vás, jakou máte představu o úrovni podílení se naší strany na provozu Vaší infrastrukturní sítě vodovodů a kanalizací. Našimi zákazníky jsou obce, kterým se staráme za výhodných podmínek o jejich majetek a občanům garantujeme kvalitní služby.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat vedení společnosti KANALIZACE A VODOVODY Starý Plzenec, a.s.

    na telefonu : 602 238 906